KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878430
nr 1387 8430
Carl Anton
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 68x84, yttermått inklusive ram: 76x92 cm
Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:05:45
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr